/
/
Занзібар

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Занзибар

Занзібар – аромотерапія для душі та тіла

Занзібар – це архіпелаг, що знаходиться в Індійському океані поблизу Танзанії, і включає близько 50 невеликих островів. Багато розкішних тропічних курортів приваблює сюди туристів, які мріють про білі піски і блакитні морські пейзажі.

Занзібар – це місце для тих, хто хоче насолодитися насолодитися безтурботністю та забути про існування галасливого світу з його проблемами та суєтою. Тут можна по-справжньому відчути єдність із природою – нехай чужою, незвичайною та казковою, але від цього, не менш прекрасною. Сліпуче сонце, чистий Індійський океан, екзотичні баобаби та неймовірні зоряні ночі – все це, без сумніву, залишиться у пам’яті та душі кожного відпочиваючого.

Вже зробивши перші кроки по трапу літака, можна вловити особливість цієї дивовижної місцевості, а саме – п’янке, насичене ароматами повітря. Тут давно вирощують гвоздику, а тому Занзібар запам’ятається шлейфом океанської свіжості, тропічної зелені та нотками гострих спецій.

Примітно те, що, примудрившись зберегти і чистоту, і цноту місцевої природи, занзібарці змогли забезпечити комфорт і цивілізований відпочинок кожному туристу. Багато готелів різного ступеня комфорту, розвинена інфраструктура, і безліч оригінальних розваг – все це дозволить повністю розслабитися і отримати цілий букет вражень від відпочинку. Бажаючі можуть сходити в клуб або провести вечір у ресторані, зайнятися віндсерфінгом або морським сафарі на туземних човнах, поплавати з дельфінами або неквапливо прогулятися вечірнім узбережжям, насолоджуючись красою коралового рифу після відливу.

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України віза оформляється в аеропорту після прибуття.

Вартість 50 USD. Термін перебування до 90 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду;
  • Заповнену міграційну картку (англійською мовою), яка видається у пункті перетину кордону. У паспорт встановлюється штамп.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту