/
Візи

Візи

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ТУРИСТИЧНОЇ ВІЗИ

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВІЗИ?

Якщо Ви завзятий мандрівник і не уявляєте своє життя без поїздок за кордон, то Ви просто зобов’язані знати які бувають візи і їх головні особливості.

Віза – це дозвіл на в’їзд в іншу країну. Існують держави, які не вимагають у тих, хто в’їжджає спеціального дозволу, тому їх прийнято називати безвізовими.

ЯКІ БУВАЮТЬ ВІЗИ?

Типів віз дуже багато і класифікують їх за різними ознаками.

Віза може бути імміграційною і неімміграційною.

Перша дає можливість перебувати на території держави на постійній основі, а друга – лише тимчасово. Держава, котра видає імміграційні візи щорічно визначає конкретну кількість видачі таких дозволів, тобто встановлює квоти.

З неімміграційними візами все набагато легше, оскільки їх кількість не обмежується. До речі, такі візи можуть бути різними, а саме: ті, які передбачають перебування в іншій країні на короткий термін і ті, що дозволяють перебувати на тривалий період. Головними відмінними особливостями таких віз є мета перебування в державі (по роботі, з метою подорожі або отримання освіти). У кожній країні такі візи можуть формулюватися по-різному.

Неімміграційні візи ще можуть бути одноразовими і багаторазовими (їх ще називають мульти-візи). Маючи багаторазову візу можна перетинати територію країни необмежену кількість разів.

Неімміграційні візи.

Основні види:

 • Транзитні, гостьові, туристичні, ділові – це візи для короткострокових поїздок.
 • Студентські, робочі, бізнес-візи, імміграційні – візи для довготривалого перебування.

Зупинимося на кожній з них.

ТРАНЗИТНА ВІЗА

Це такий дозвіл, який дозволяє перетинати територію іншої країни при подорожі в конкретну державу. Такий дозвільний документ завжди видається на короткочасний період. Буває одноразовим і дворазовим. Транзитна віза може знадобитися навіть тоді, коли літак сідає для дозаправки, а пасажир залишається на борту, але такі ситуації вкрай рідкісні.

ГОСТЬОВА ВІЗА

Таку візу ще називають приватною. Вона не дає право на роботу в іншій країні. Актуальна в тих випадках, якщо людина збирається поїхати за кордон до родичів або друзів. Що б оформити цей документ необхідно мати запрошення від громадянина тієї країни, в яку Ви збираєтеся відправитися.

ТУРИСТИЧНА ВІЗА

Це один з популярних типів віз. Вона розрахована на туристів. Оформити її можна, як самостійно, так і за допомогою турагентства. Цей документ не дає права працювати в країні або перебувати в ній тривалий час.

ДІЛОВА ВІЗА

Актуальна для ділових поїздок. Для її успішного оформлення знадобиться запрошення.

СТУДЕНТСЬКА ВІЗА

Цей дозвіл надається студентам, які отримали запрошення на навчання від іншої держави. Віза має термін і в разі необхідності його можна продовжити.

РОБОЧА ВІЗА

Оформити її можна буде завдяки роботодавцю. Цей документ дозволяє власникові влаштуватися на роботу в іншій країні на тривалий період.

БІЗНЕС-ВІЗА

Доступна для інвесторів і бізнес-власників. Вона необхідна якщо у Вас є ділові відносини з іноземною компанією.

ІММІГРАЦІЙНА ВІЗА

Така віза має свої особливості. Одна з них – обов’язкове повернення на Батьківщину.

Ще існують візи, які не належать до вищезгаданої класифікації. Наприклад, нестандартна віза. Варто зазначити, що вона є лише в деяких країнах і розрахована на дуже вузьке коло людей. Ще є так звана аеропортна віза. Видається вона в особливих випадках, наприклад, власникам незвичайних здібностей, або якщо людина потрапила в проблемну ситуацію в чужій країні.

ШЕНГЕНСЬКА ВІЗА

Дуже затребувана серед сучасних людей. Дозволяє туристам відвідати відразу кілька країн Шенгенської угоди.

ТОП-10 КРАЇН, КУДИ УКРАЇНЦЯМ ПРОСТІШЕ ВСЬОГО ВІДКРИТИ ВІЗУ

Українці все ще оформлюють візи до європейських країн. Особливо популярними серед українців є туристичні візи в ті країни, де не діють правила Шенгенської угоди та відкриття візи є обов’язковою умовою. Так само продовжують оформляти візи і ті, хто не придбав біометричний закордонний паспорт нового зразка.

Пропонуємо ознайомитися зі списком європейських країн, куди українським громадянам легко відкрити візу:

 • Болгарія
 • Австрія
 • Угорщина
 • Греція
 • Швеція
 • Литва
 • Польща
 • Словенія
 • Португалія
 • Іспанія

Звертайтеся до наших фахівців! Вони готові надати інформаційно-консультаційну допомогу щодо оформлення віз.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту