ТУРИ В ЄГИПЕТ – ЛІТО ЗАКІНЧУЄТЬСЯ В ЛИСТОПАДІ

Вам не вдалося з’їздити у відпустку влітку, а насолодитися сонячними днями все-таки хочеться? У Єгипті можна відпочити навіть у листопаді. Листопад вважається вже закінченням сезону, тому для туристів є кілька переваг:

  • ціни помітно падають;
  • в готелях відвідувачів набагато менше;
  • на пляжі не потрібно займати місце з самого ранку;
  • немає черг і масового скупчення людей.

otdyx-v-noyabreГорячі тури в Єгипет в листопаді дозволять вам оглянути всі визначні пам’ятки, не страждаючи від задушливої ​​спеки і натовпу людей. Незважаючи на кінець сезону, рівень сервісу залишається стабільно високим.

Море в листопаді тепле, тому ще не час закривати купальний сезон, можна насолодитися повноцінним пляжним відпочинком. Тепла температура тримається і вдень, і вночі. Оскільки туристів стає менше, конкуренція зростає, а це значить, що є шанс купити товар або відвідати пам’ятки за нижчою ціною. Купуючи тури в Єгипет в листопаді, ви отримуєте відмінний шанс відвідати Каїр, Гізу не під палючим сонцем, а при комфортній температурі.

Не забудьте відвідати місцеві ринки, в листопаді тут починаються сезонні знижки. Можна придбати сувеніри, спеції і одяг за заниженими цінами.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту