КУДИ ПОЇХАТИ В БЕРЕЗНІ?

Якщо Ви плануєте відпочинок в березні, варіантів буде не мало. Та і з вихідними пощастило в цьому місяці. Ми готові запропонувати як тури на 8 березня, так і будь-які інші путівки на березень. Яка ж погода на кращих курортах в березні? Розглянемо 10 пропозицій для Вашого відпочинку.
ВІДПОЧИНОК В ЄВРОПІ В БЕРЕЗНІ.
Що б зрозуміти, куди поїхати в березні в Європу, простежимо що ж цікавого тут відбувається навесні. Європейські столиці навесні наповнені музикою квітами, фестивалями і святами.
В Іспанії з 15 по 19 березня проходить свято початку весни- Фальяс (Fallas). Фігурки людських пороків, виготовлених з дерева і пап’є-маше, спалюють в ніч на 19 березня на величезному багатті в Валенсії. Це ще й захоплююче піротехнічне шоу.
Подібне язичницьке свято проходить і в Люксембурзі. На фестивалі вогню (Burgsonndeg) розпалюють величезне багаття на пагорбі з зібраної по всьому місту соломи.
Карнавальні ходи в яскравих костюмах і з величезними ляльками на платформах збирають масу учасників 11 березня в Страсбурзі (Франція). Оскільки театралізовані вистави проходять під музику, тисячі музикантів з усієї Франції з’їжджаються на карнавал і грають під час ходи, створюючи неймовірну какофонію.
А ось всіх любителів джазової музики об’єднує BERGAMO JAZZ – фестиваль джазу в Бергамо (Італія), який проходить 18-28 березня щорічно.
В Ісландії Рейк’явік починає місяць з бурхливих веселощів і розпивання пива. 1 березня тут проходить пивний фестиваль. Майже 75 років в Ісландії існувала заборона на хмільний напій! Тепер і Ви можете приєднатися до місцевих жителів, щоб допомогти надолужити згаяне.

Куди поїхати в березні на пляжний відпочинок?

Египет Египет. Єгипет. Погода в Єгипті в березні порадує теплом. В цей час море досить тепле. Температура води в Єгипті в березні близько + 24 ° С, температура повітря вдень до + 25 ° С. Саме час відвідати Єгипет, якщо Ви любитель екскурсій. Поїздка в Каїр буде особливо комфортною в березні. Для відпочинку з дітьми все ж вибирайте готелі в тихих бухтах. Самі затишні з них знаходяться в Шарм-ель-Шейху: Наама бей, Шарм-ель-Майя, Рас-розум-ель-Сід. В цей час пустельний вітер може зіпсувати відпочинок на узбережжі Хургади. Найбільш вдалий час для гарячих турів в Єгипет. Ціни на путівки не високі!
Відпочинок в екзотичних країнах в березні.
У березні самий розпал сезону в Домінікані і на Мальдівах, на Кубі, в Індії (Гоа), в Арабських Еміратах, Занзібарі. Краще поєднання погодних умов і тепле море не змусять чекати з відповіддю на питання «Куди поїхати з дітьми в березні?» або «Де провести в березні медовий місяць?». Гарячі тури і путівки в цей час цілком ймовірні.

Екскурсії та паломництво.

Якщо Ви не любитель просто лежати на пляжі. Радимо відправитися в Туніс або Ізраїль.
Туреччина. Весна тут надзвичайно красива. Обирайте тур в Стамбул – місто двох континентів! Вдалим варіантом буде також комбінований тур: Каппадокія + Стамбул. Каппадокія – незвичайне скельне місто в центрі Туреччини. Ландшафт місцевості унікальний і дуже походить на долину величезних кам’яних грибів, в яких і робили свої житла місцеві жителі. Хочете оселитися в одному з них? Так, зараз тут є варіант такого незвичайного готелю.

Ізраїль. Кращий час для паломницьких турів з березня по травень. Поїздка по Святих місцях буде не такою втомлюючою, як в літню спеку. Та й людей буде не так багато, як на Великдень.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту