Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Туниса

Туніс – країна яскравих вражень!

Туніс став відкритим для туристів зовсім недавно, але, незважаючи на цей факт, країна швидко розвинула для мандрівників два напрямки відпочинку – пляжний та таласотерапія. Омолодження та морські процедури найбільше приваблює туристів до Туніської республіки, розташованої в Північній Африці. Клімат у цій частині материка більш щадний, ніж у Єгипті. Середземне море дарує свіжі бризи та неповторне морське повітря відпочиваючим на пляжі.

На туніському курорті на вас чекає захоплююча подорож пустельними сафарі, фініковими лісами, руїнами старовинного міста Карфагена, наповненого таємницями та легендами. У Тунісі кожен зможе знайти для себе відповідний відпочинок, користуючись місцевим обслуговуванням та власною фантазією. Подорож до чарівної африканської республіки надихне вас місцевою культурою та звичаями.

 

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, які в’їжджають на територію Тунісу з туристичною метою, віза не потрібна. Після прильоту, турист заповнює міграційну карту. 

У паспорт проставляється штамп про в’їзд до країни (безкоштовно). Турист має право перебувати в Тунісі до 30 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 3 місяців з дати виїзду з країни;
  • Туристичний ваучер.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена  змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту