/
/
Мальдіви

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Мальдивы

Мальдіви – країна з найкращими блакитними берегами

Бажання відпочити у спокійній обстановці під пальмами та палючим сонцем приводить багатьох у прекрасну країну під назвою Мальдіви. Відпочинок тут воістину казковий та неймовірний. Острови цієї держави розташувалися неподалік Індії, в Індійському океані. Для цієї місцевості характерна майже дика природа, чисті пляжі, розслаблююча атмосфера.

Мальдіви можна назвати подобою раю. Багатий підводний світ приваблює аквалангістів з усього світу, які прагнуть зустріти рідкісні види риб. Це невелика, але гостинна країна доброзичливо ставиться до всіх туристів. З усього світу туристи злітаються у справжній рай на Землі, доступний кожному. Мальдіви – місце, де ви зможете повністю розслабитись.

 

 

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Для в’їзду на Мальдівські острови громадянам України потрібна віза. Її можна отримати після прильоту. Оформляється безкоштовно на строк до 30 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду з Мальдівських островів. Паспорт має бути машинозчитуваний, виданий не більше 10 років тому та мати не менше 2 чистих сторінок із позначкою ”ВІЗИ” для штампів.
  • Поліс медичного страхування;
  • туристичний ваучер;
  • Авіаквиток (зворотний напрямок);
  • Заповнена англійською мовою міграційна картка (можна отримати у літаку перед посадкою).

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту