/
/
Італія

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Италии

Італія – країна, яка надихає людей протягом усього свого існування

Італія подарувала всьому світу безліч відкриттів щодо кулінарії, талановитих художників, неповторну архітектуру, культуру. Список речей, родом з Італії, досить довгий, і майже всі звідти викликає позитивні емоції. Але лише побувавши в Італії, можна поринути у неповторну атмосферу жаркого сонця та надихаючих краєвидів.

Італійці поважають і вшановують свою історичну та культурну спадщину, тому більшість об’єктів із віковою історією збереглася до наших днів. По приїзді в європейську країну, ви зможете відвідати численні музеї та виставки, прогулятися вузькими вуличками, вивчити місцеву архітектуру та познайомитися з харизматичними італійцями, які завжди привітно приймають гостей.

Відпочинок в Італії можна спланувати по-різному, включаючи у свій план активний чи пасивний відпочинок, або чергуючи одне з одним. Деякі мандрівники прилітають до Італії заради місцевої кухні та шопінгу. Як відомо, найкращі лінії одягу розроблялися у цих краях. Багато митців надихалися неповторною атмосферою Італії.

Ви зможете зануритися в неї самостійно, оформивши візу та відвідавши цю чудову країну. Тут є все, щоб добре провести час із коханою людиною чи друзями. Збирайте валізи і вирушайте до Італії, де будь-якої пори року на вас чекають незабутні враження!

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків \ або батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту