Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Индии

Індія – загадкова та барвиста країна!

Неповторний колорит Індії, незвичайні традиції, релігія, що умиротворює, спеції та інші дари цієї країни заманюють до себе щорічно близько мільйона туристів. Переживаючи вікові зміни, країна практично не змінилася, зберігши культурну спадщину та релігійні погляди. Побувавши в Індії, ви не просто вивчите місцевий менталітет та культуру, а й опинитеся на місці місцевих жителів, проживши всю відпустку за їхніми правилами. Пориньте у справжню східну казку, побувавши в Індії!

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Для відвідування Індії громадянам України необхідно отримати електронну туристичну візу e-TOURIST VISA (eTV). Для отримання електронної туристичної візи необхідно заповнити анкету, надати кольорову скановану фотографію 5 см х 5 см у форматі JPG та кольорову скановану копію першої сторінки закордонного паспорта у форматі PDF.

Турист може самостійно заповнити онлайн-заявку на посилання https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html або передати дані в агентство. 

Вартість візового збору: 30 днів – 30 $. Візовий збір не повертається. 

Термін оформлення не менше ніж 4-5 робочих днів.

Оформити електронну візу е-TV для дітей, які вписані в паспорт батьків, неможливо! Тільки на особистий закордонний паспорт дитини.

Термін дії паспорта не менше 6 місяців з дати прибуття до Індії, 2 чисті сторінки з відмітками візи.

Продовжені паспорти на оформлення електронної візи – не приймаються!

Відвідування ГОА на чартерних рейсах можливе лише за наявності діючої ТУРИСТИЧНОЇ візи або електронної візи з метою ТУРИЗМУ.

Турист повинен мати при собі е-TV у роздрукованому вигляді весь час подорожі до Індії. 

Відвідувати Індію e-TV можна тільки з метою туризму.

Допускається приліт та виліт з е-TV у 28 аеропортах:

Ahmedabad, Amritsar, Bengaluru, Chennai, Cochin, Delhi, Gaya, Goa, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mumbai, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanas та ін.

У разі ануляції туру віза також буде анульована.  Термін дії візи 30 днів із моменту прибуття в Індію.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Посольство Індії у Києві:

Адреса: вул. М. Берлінського, 20Б

Тел.: (380 44) 468-66-61, 468-62-19 

Сайт: https://indianvisaonline.gov.in/  

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту