/
/
Франція

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

карта

Франція – столиця всіх романтиків світу

Усіх сучасних мандрівників можна поділити на тих, хто вже побачив Францію, і тих, хто мріє про зустріч із нею. Щороку десятки мільйонів туристів приїжджають у дивовижну країну, яка подарувала світові таких великих людей, як Гюго, Дюма, Сент-Екзюпері та інші. Франція готова відкрити гостям унікальні пам’ятки світової культури та архітектури, красу середземноморських пляжів, досконалість альпійських гірськолижних курортів.

Будучи високорозвиненою європейською країною, Франція надзвичайно комфортна для туристів – у їхньому розпорядженні чудові готелі, зручність транспортного сполучення, якісний обслуговуючий сервіс. Окрім інших переваг, Франція є центром і законодавцем світової моди. А її знамениті вина і не менш відома кухня, що пропонується в затишних ресторанчиках гідні особливого захоплення.

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту