/
/
Фінляндія

Фінляндія – велика країна, основні регіони для туризму:

  • Гельсінкі,
  • Озерний регіон,
  • Фінський Архіпелаг,
  • Лапландію, 
  • гірськолижний Леві.

Чудові ліси, чисті озера та мальовниче узбережжя – це квінтесенція Фінляндії.

Фінляндія – країна різких контрастів. Влітку у північних регіонах країни сонце кілька діб не заходить за обрій, недарма Суомі називають Країною опівнічного сонця.

Зате взимку сонце не показується на небосхилі кілька довгих місяців. Ця пора року називається фінською “kaamos” – полярна ніч. Однак не варто думати, що в цей час земля занурюється у темряву: яскравий сніг, сяйво місяця та зірок і, якщо пощастить, сполохи Північного сяйва створюють атмосферу справжнього чарівництва.

Один з найкращих способів відчути дух таких контрастних пір року – переночувати в оточенні природи у скляній голці або котеджі.

Хочете по-справжньому перейнятися фінським способом життя та відчути близькість до природи? Тоді вирушайте до лісу за грибами чи ягодами!

Чорницю, морошку та журавлини недарма називають  «супер-продуктами». Крім чудового смаку, вони – справжня криниця вітамінів і корисних речовин, якими наповнює північні ягоди літнє північне сонце. Сезон збирання ягід триває з кінця липня до вересня.

Всі знають, що неподалік Рованіємі у Фінляндії розташована батьківщина всіма улюбленого Санта-Клауса.

Однак мало хто здогадується, що для знайомства зі знаменитим чарівником не обов’язково чекати Різдва. Резиденція Санта-Клауса, розташована на загадковій лінії Полярного кола в Лапладії, відкрита для гостей цілий рік , так що і діти, і дорослі можуть поспілкуватися з чарівником та відчути чудову атмосферу казки.

Леві – найкращий гірськолижний курорт Фінляндії. Лижний сезон у Леві триває приблизно з середини жовтня до початку червня. Перепад висот всього 500 м, що зручно для новачків та дітей. Зате і на лижах покатаєтесь і від резиденції Діда Мороза всього 170 км, можна легко дістатися екскурсії. При чому, не хвилюйтеся, що дорогою автобус замерзне. У фінів дороги такі, бензин такий, що нічого не страшно.

А на мотосанях і в оленячих упряжках по замерзлому озеру весело всією сім’єю кататися. Хороша сауна після морозних прогулянок забезпечена в кожному поважає себе готелі або котеджі. Тут без неї не як.

Поки до Фінляндії дістанешся – пів Європи переглянеш. Хтось зібрався отримати від туру максимум корисного – найкращий варіант відправитися в екскурсійний автобусний тур, наприклад у період новорічних та різдвяних свят.

Отправить запрос

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту