/
/
Чорногорія

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Черногория

Чорногорія – незвичайне злиття із природою

Європа відома всьому світу своїм менталітетом, красою, неповторністю, культурною та історичною спадщиною, багаторічною історією. Невелику територію Чорногорії називають європейським заповідником або «невинним лісом». Навколишні ландшафти відразу вражають уяву своєю недоторканністю. Тут є практично все, що тільки можна уявити – величні гори, просторі луки та каньйони, кришталево чисті озера та річки.

Населення країни досягає позначки трохи більше 600 тисяч, що вражає, адже навколишній світ, атмосфера та архітектура були зіткані мільйонами співгромадян за десятки століть. Чорногорія прекрасна будь-якої доби. Ця країна з привітними людьми повноцінно відбиває європейську культуру та історичне минуле.

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України для в’їзду до Чорногорії з метою туризму віза не потрібна.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 3 місяців з дати виїзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків \ або батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту