/
/
Андорра

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Андорры

АНДОРРА – МІНІАТЮРНЕ КНЯЗІВСТВО У ПІРЕНЕЙСЬКИХ ГОРАХ

Розташована між Францією та Іспанією, крихітна казкова країна Андорра приваблює туристів чудовими гірськолижними курортами. Незважаючи на свої скромні розміри в Андоррі проживає близько 85000 чоловік, ця держава має добре розвинену туристичну інфраструктуру та високий рівень сервісного обслуговування.

Наявність численних гірськолижних трас дозволяє насолодитися зимовим відпочинком в Андоррі як досвідченим спортсменам, так і лижникам-початківцям. Тут можна вибрати спуск для дорослих любителів зимового спорту та дітей. При цьому зимовий відпочинок на курортах Андорри коштуватиме набагато менше, ніж подібне проведення часу в інших країнах Європи.

Андорра здивує навіть найдосвідченішого туриста своїми архітектурними та музейними пам’ятками. Багато гостей із задоволенням займаються шопінгом – у місцевих торгових центрах і магазинчиках, завдяки безмитній торгівлі, ціни значно нижчі за європейські.

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди (Княжество має кордони з Іспанією та Францією, які підписали до Шенгенської угоди) у тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і лише в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків \ або батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена  змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту